Szkolenia Energetyczne

Uprawnienia energetyczne - specjalistyczne kwalifikacje zawodowe 

 

Stowarzyszenie Ochrony Pracy organizuje wysokiej jakości szkolenia w celu nabycia uprawnień energetycznych.

Każde, zorganizowane przez nas szkolenie zakończone jest egzaminem państwowym, który rzetelnie weryfikuje zdobytą wiedzę. Podczas organizacji szkoleń wykazujemy się pełną elastycznością. Jesteśmy w stanie dostosować czas i miejsce szkolenia dla firm, które chcą wyposażyć swoich pracowników w odpowiednie kwalifikacje zawodowe. Terminy i tematykę szkoleń ustalamy również z każdą grupą, która podejmuje szkolenia sep w naszym stowarzyszeniu.

 

Prowadzone przez nas szkolenia sep przygotowują głównie do egzaminu państwowego z zakresu dozoru i eksploatacji w grupie G1, G2 i G3.

 

 

 

Szkolenia energetyczne

 

GRUPA

Opis

G1 – Elektryczne Szkolenie przygotowujące do egzaminu kwalifikacyjnego dla osób zajmujących się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci energetycznych G1 (elektroenergetyka)
G2 – Cieplne Szkolenie przygotowujące do egzaminu kwalifikacyjnego dla osób zajmujących się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci energetycznych G2 (ciepło)
G1 – Elektryczne-Pomiary Szkolenie przygotowujące do egzaminu kwalifikacyjnego dla osób zajmujących się pracami kontrolno-pomiarowymi przy urządzeniach, sieciach i instalacjach energetycznych grupy G1

 

Po zdanym egzaminie na uprawnienia energetyczne otrzymują Państwo od nas świadectwo kwalifikacyjne, które jest ważne przez 5 lat.

 

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby uzyskać wymienione świadectwa kwalifikacji – zarówno uprawnienia energetyczne jak i uprawnienia elektryczne – prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Stowarzyszenie Ochrony Pracy

Region śląski

ul. Sowińskiego 3/51

40-022 Katowice

tel. 608 307 120

 

Słowa kluczowe: Uprawnienia elektryczne, uprawnienia energetyczne, uprawnienia energetyczne Katowice.

 


Stowarzyszenie Ochrony Pracy
© Stowarzyszenie Ochrony Pracy
ul. Paca 37, 04-386 Warszawa
tel. 22 517 88 06, fax 22 517 88 87
e-mail:zg.sop@o2.pl
Strona Główna | O stowarzyszeniu | Aktualności | Wydawnictwa | Forum